Obavijest o nabavi radova na energetskoj obnovi višestambene zgrade na adresi Matije Gupca 42A, Zabok

Obavijest o nabavi radova na energetskoj obnovi višestambene zgrade na adresi Matije Gupca 72/2, Zabok

Obavijest o nabavi radova na energetskoj obnovi višestambene zgrade na adresi Kumrovečka 1, Zabok

Komunalno-Zabok d.o.o. pokrenulo je postupak Nabave radova na energetskoj obnovi višestambene zgrade na adresi Kumrovečka 1, Zabok, te ovim putem pozivamo sve zainteresirane gospodarske subjekte da se jave na navedeni natječaj.

Obavijest o nabavi za osobe koji nisu obveznici javne nabave za dodjelu bespovratnih sredstava za energetsku obnovu višestambenih zgrada.

Dokumentacija o nabavi za izvođenje radova na energetskoj obnovi višestambene zgrade u gradu Zabok, na adresi Kumrovečka 1, Zabok

Troškovnik za energetsku obonvu višestambene zgrade Zabok, Kumrovečka 1